SIDAVBITARE VDE1000V 160MM
IRONSIDEDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
SIDAVBITARE VDE1000V 160MM
IRONSIDE- Artikelnummer: 1964127
- EAN-kod: 3394661212689
Den professionella kvaliteten på Ironside VDE-testade sidoskärare är gjorda i kraftigt krom vanadinstål och har en enkel fog och förkromade käftar. Godkänd för arbete i levande miljöer upp till 1000 Volt. Elektrikerns sidoskärare har ergonomiska tvåkomponenthandtag. Längd 160 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1964127
- EAN-kod: 3394661212689
Produkt
- Ytskydd
- Förkromad
- Skyddsisolerad 1000 V
- Ja
- Längd (mm)
- 160
- Isolerad
- Ja
- Grepputförande
- 2-komponent
- Bredd huvud
- 2.5
- VDE-godkänd
Paket
- Vikt
- 0.23 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 30 mm
- Längd
- 250 mm
- Bredd
- 65 mm