EXCENTERSLIP BOSCH EASYORBIT, 18V-101X2AH
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 2128850
  • EAN-kod: 4053423322132
Sladdlös excenterslip; EasyOrbit 18V-10; Batterispänning: 18,0 V; Sliprondell-Ø: 125 mm; Slipfrekvens: 23.000 rör./min. Lätt, kompakt design för enkel slipning . Kraftfull motor för arbete på medelstora till stora ytor. Mikrofilter-dammbehållare ger ett renare arbetsutrymme och enklare hantering. Kraftfull, lättanvänd slipmaskin för medelstora plana och kurviga ytor.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Denna produkt kan beställas på förfrågan.
Klicka här för att kontakta butiken och kontrollera tillgänglighet
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 2128850
  • EAN-kod: 4053423322132
- Lätt, kompakt design för enkel slipning - Kraftfull motor för arbete på medelstora till stora ytor - Mikrofilter-dammbehållare ger ett renare arbetsutrymme och enklare hantering - Perfekt för arbete på trä, gips samt målade, lackade och polerade ytor - Syneon Technology för optimal effekt eller maximal uthållighet efter behov - POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 batteri, 10+ varumärken, 150+ produkter Sladdlös excenterslip; EasyOrbit 18V-10; Batterispänning: 18,0 V; Sliprondell-Ø: 125 mm; Slipfrekvens: 23.000 rör./min. Lätt, kompakt design för enkel slipning . Kraftfull motor för arbete på medelstora till stora ytor. Mikrofilter-dammbehållare ger ett renare arbetsutrymme och enklare hantering. Kraftfull, lättanvänd slipmaskin för medelstora plana och kurviga ytor.
Paket
Vikt
2.11 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
170 mm
Längd
305 mm
Bredd
140 mm