VERKTYGSKIT R18DDJSCSP-242S RYOBI
RYOBI
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
RYOBI
  • Artikelnummer: 1461269
  • EAN-kod: 4892210172624
Kombo kit 18V ONE+. Kitet inkluderar: Borrskruvdragare (R18DD2) - Vridmoment 40 Nm, 2 växlar, obelastad hastighet 0-400/0-1350 varv/min. Cirkelsåg (R18CSP) - Sågkapacitet 45mm. Sticksåg (R18JS) - 4-stegs pendel, slaglängd 25mm. Levereras med Lithium+ 1x 4,0Ah och 1x 2,0Ah-batteri, 1x laddare (1,5 Amp/tim.) och 1x verktygsväska. En del av ONE+-systemet.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 1461269
  • EAN-kod: 4892210172624
• Kit med borrskruvdragare, sticksåg och cirkelsåg • R18DD2 Borrskruvdragare är idealisk för skruvning och borrning i trä och metall. Den har 10 mm chuck, 40 Nm vridmoment och 2 växlar för att kontrollera maxhastigheten • R18JS Sticksåg är perfekt för att såga i trä i många olika vinklar. 25 mm slaglängd, variabel hastighet och 4-stegs justerbar pendelrörelse för kontroll och prestation • R18CSP Cirkelsåg är idealisk för att kapa och såga träskivor och reglar. Verktyget kapar upp till 45 mm i 90° och 32 mm i 45° med en 150 mm-klinga Kombo kit 18V ONE+. Kitet inkluderar: Borrskruvdragare (R18DD2) - Vridmoment 40 Nm, 2 växlar, obelastad hastighet 0-400/0-1350 varv/min. Cirkelsåg (R18CSP) - Sågkapacitet 45mm. Sticksåg (R18JS) - 4-stegs pendel, slaglängd 25mm. Levereras med Lithium+ 1x 4,0Ah och 1x 2,0Ah-batteri, 1x laddare (1,5 Amp/tim.) och 1x verktygsväska. En del av ONE+-systemet.
Paket
Vikt
9.266 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
225 mm
Längd
580 mm
Bredd
300 mm