TVÅLPUMP HABO NATURE VIT D65X160MM
HABO
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
HABO
  • Artikelnummer: 1412811
  • EAN-kod: 7391398833015
Modern och stilfull tvålpump av polyresin och bambu. Blir en fin inredningsdetalj i badrummet. Diameter 65 mm. Höjd 160 mm.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 11 butik
  • Artikelnummer: 1412811
  • EAN-kod: 7391398833015
Produkt
Ytbehandling
Övrigt
Höjd (mm)
160.0
Lyftare
Nej
Självhäftande montering
Nej
Diameter (mm)
65.0
Anti-bakteriell
Skruvad montering
Accentfärg
Vit
Med stöldskydd
Dold fastsättning
Med monteringsdetaljer
Batteriströmförsörjning
Transparent
Beröringsfri
Limmad montering
Paket
Vikt
0.29 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
69 mm
Längd
166 mm
Bredd
69 mm