TRAPPSTEG LUNDBERGS LAM MÖRKEK1000X305X9, 1000X305X9MM
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209774
- EAN-kod: 7392118817087
Plansteg Trend från Lundbergs gjord av laminat med utseende av mörk ek och med en kärna i MDF, gjorda för att passa de raka trapporna. Steget har bredden 1000mm, tjockleken 9mm och ett djup på 305mm. - AC-klass (Abrasion Class) 4 - PEFC-certifierade
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209774
- EAN-kod: 7392118817087
Paket
- Vikt
- 3 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 55 mm
- Längd
- 310 mm
- Bredd
- 1000 mm