TRAPPSTEG LUNDBERGS LAM GRÅ EK1300X368X9, 1300X368X9MM
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209771
- EAN-kod: 7392118817056
Plansteg Trend från Lundbergs gjord av laminat med utseende av grå ek och med en kärna i MDF, gjorda för att passa de raka trapporna. Steget har bredden 1300mm, tjockleken 9mm och ett djup på 368mm. - AC-klass (Abrasion Class) 4 - PEFC-certifierade
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209771
- EAN-kod: 7392118817056
Paket
- Vikt
- 4.5 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 55 mm
- Längd
- 368 mm
- Bredd
- 1300 mm