TOPPSTEN TILL STOLPE PATINA 400X400X80/70MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
  • Artikelnummer: 159959
  • EAN-kod: 7332897118777
Bender Stolptopp placeras på din nybyggda stolpe.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 159959
  • EAN-kod: 7332897118777
OBS!: Används främst tillsammans med Stolpelement eller stolpbyggnation av Labyrint Mini. Våra stolptoppar har en 100 mm lång fasning på totalt 10 mm närmast kanterna. Vikt kg/pall: 655 Bredd mm: 400 Längd mm: 400 Dimension mm: 400 x 400 x 80 Höjd mm: 80 Pryd din portstolpe med Bender Stolptopp. Finns i storlekarna 400x400 samt 600x600 mm. Ovansidan är välvd, men har en plan topp där belysning kan monteras eller om så önskas en blomkruka placeras. Helt klart kronan på verket!
Produkt
Höjd (mm)
80
Längd (mm)
400
Färg
Grå
Bredd (mm)
400
Paket
Vikt
27.3 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
80 mm
Längd
400 mm
Bredd
400 mm