TIGERSÅGBLAD ROSTFRITT 3TPI ST 3944-300-3-MEAT
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 1436224
- EAN-kod: 7314150364862
Tigersågblad av rostfritt stål för kött och is 3 TPI 300 mm
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1436224
- EAN-kod: 7314150364862
Tigersågblad för sågning i kött, ben och frusna material. I rostfritt stål. 1,25 mm tjocklek. 3 tänder per tum. 300 mm längd. Standardform (ST) för sågning i kött, ben och frusna material
Paket
- Vikt
- 0.08 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 410 mm
- Längd
- 3 mm
- Bredd
- 55 mm