TIGERSÅGBLAD BAHCO 3943-S20-JT-F, BESKÄRNING RAKT 20 F
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 1638873
- EAN-kod: 7314150422944
Tigersågblad för beskärning, fin tandning, längd 22,8 cm
- Vikt
- 0.056 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 290 mm
- Längd
- 5 mm
- Bredd
- 55 mm