TIGERSÅGBLAD BAHCO 3943-C30-JT-F, BESKÄRNING BÖJT 30 F
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 1638869
- EAN-kod: 7314150422869
Tigersågblad för beskärning, fintandat, längd 30 cm
1 produkter
- Vikt
- 0.088 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 373 mm
- Längd
- 5 mm
- Bredd
- 65 mm