TANDBORSTMUGG HABO NATURE SVART D70X100MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
HABO- Artikelnummer: 1412816
- EAN-kod: 7317900301025
Modern och stilfull tandborstmugg av polyresin och bambu. Blir en fin inredningsdetalj i badrummet. Diameter 70 mm. Höjd 100 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1412816
- EAN-kod: 7317900301025
Paket
- Vikt
- 0.17 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 69 mm
- Längd
- 98 mm
- Bredd
- 69 mm