STÖDRONDELL BOSCH GEX125-1AE HÅRD
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 781971
  • EAN-kod: 3165140465496
Stödrondell
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.06 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
22 mm
Längd
154 mm
Bredd
125 mm