STÖDRONDELL BOSCH GEX125-1AE EXTRA MJUK
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 781970
  • EAN-kod: 3165140465489
Stödrondell
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 2 butik
Vikt
0.06 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
18 mm
Längd
154 mm
Bredd
125 mm