STICKSÅGBLADSSATS BAHCO 91-WOOD-10P, TRÄ
BAHCODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BAHCO- Artikelnummer: 1732992
- EAN-kod: 7314150449446
Sats med sticksågsblad för trä och plast, 10 delar
- Vikt
- 0.102 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 10 mm
- Längd
- 128 mm
- Bredd
- 84 mm