SLIPSVAMP MIRKA VINKLAD125X85X2
MIRKA
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
MIRKA
Hämta i butik
Tillgänglig i 5 butik
Vikt
0.032 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
25 mm
Längd
88 mm
Bredd
125 mm