SLIPRONDELL BOSCH SKYDD D215/225MM, 2ST
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1427892
  • EAN-kod: 3165140968805
Rondellskydd, 215 mm, till excenterslipmaskiner
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 2 butik
  • Artikelnummer: 1427892
  • EAN-kod: 3165140968805
Produkt
Lämplig för våtdrift
Nej
Tillämpning
Smärgling
Slipskiva
Nej
Diameter skiva
215.0
Med X-Lock
Paket
Vikt
0.046 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
5 mm
Längd
300 mm
Bredd
240 mm