SLIPRONDELL BOSCH MEDEL TILL GEX125-1AE
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 781969
  • EAN-kod: 3165140454957
Stödrondell
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 2 butik
Vikt
0.07 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
18 mm
Längd
153 mm
Bredd
125 mm