SLIPRONDELL BOSCH GEX150-125AVE 125MM MEDEL
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 898460
  • EAN-kod: 3165140623476
Stödrondell
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 2 butik
Vikt
0.15 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
27 mm
Längd
157 mm
Bredd
127 mm