SLIPPLATTA AVZ90RT6 HM K60 90MM
BOSCHDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BOSCH- Artikelnummer: 1364382
- EAN-kod: 3165140869157
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
- Vikt
- 0.05 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 13 mm
- Längd
- 167 mm
- Bredd
- 110 mm