SLIPPLATTA AVZ90RT2 K20 90MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
SLIPPLATTA AVZ90RT2 K20 90MM
BOSCH
  • Artikelnummer: 1737955
  • EAN-kod: 4059952530970
EXPERT Sanding Plate (EXPERT slipplatta) AVZ 90 RT2 för multiverktyg 90 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
Tillgänglig i 27 butik
  • Artikelnummer: 1737955
  • EAN-kod: 4059952530970
Produkt
Tillbehör
Ja
Typ av tillbehör/reservdel
Slipplatta
Paket
Vikt
0.055 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
15 mm
Längd
167 mm
Bredd
110 mm