SLIPBANDSATS BOSCH RW 100X610 K60/80/100 3ST
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 785463
  • EAN-kod: 3165140164757
3-delars slipbandssats X440
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.2 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
90 mm
Längd
305 mm
Bredd
100 mm