SLIPBAND BOSCH RW75X533MM UH K80 3ST
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 788883
  • EAN-kod: 3165140388214
3-delars slipbandssats till bandslip, Red WoodG= 80
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.15 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
45 mm
Längd
240 mm
Bredd
75 mm