SLIPARK BOSCH DELTA K180102X62 93MM 10ST
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1738184
  • EAN-kod: 4059952542270
EXPERT C470 slippapper med 11 hål för multislipar, 102 x 62 mm, 93 mm, G 180, 10 st.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 4 butik
  • Artikelnummer: 1738184
  • EAN-kod: 4059952542270
Produkt
Bredd (mm)
102.0
Typ
Triangel/Trehörning
Längd (mm)
62.0
Med kardborrefäste
Ja
Lämplig för färg
Ja
Lämplig för glas
Nej
Lämplig för sten
Nej
Lämplig för trä
Lämplig för metall
Vattenfast
Hålat för dammutsugning
Material bärare
Övrigt
Paket
Vikt
0.059 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
18 mm
Längd
188 mm
Bredd
121 mm