SLIPARK BOSCH 230MMX280MM BM K240
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 1091989
  • EAN-kod: 3165140678469
Slippapper J475
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 3 butik
  • Artikelnummer: 1091989
  • EAN-kod: 3165140678469
Produkt
Bredd (mm)
230.0
Typ
Rektangel
Längd (mm)
280.0
Med kardborrefäste
Nej
Lämplig för färg
Nej
Lämplig för glas
Lämplig för sten
Lämplig för trä
Lämplig för metall
Ja
Lämplig för stål
Ja
Vattenfast
Hålat för dammutsugning
Material bärare
Övrigt
Paket
Vikt
0.026 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
1 mm
Längd
280 mm
Bredd
230 mm