SKRUVMEJSEL VDE1000V PH2X100MM IRONSIDE
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
- Artikelnummer: 2080069
- EAN-kod: 3394661006288
1000 voltsskyddad, VDE-certifierad skruvmejsel med smalt blad. PH 2 x 100. Ergonomiskt mjukt tvåkomponentshandtag.• spets: PH • storlek: 2 • bladlängd: 100 mm
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 2080069
- EAN-kod: 3394661006288
Paket
- Vikt
- 0.07 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 25 mm
- Längd
- 210 mm
- Bredd
- 25 mm