SEGMENTKNIV BOSCH ACZ100SWB RUND, MULTI 100MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 2128811
  • EAN-kod: 4059952656021
PRO ACZ 100 SWB Multiverktyg-blad, 100 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Denna produkt kan beställas på förfrågan.
Klicka här för att kontakta butiken och kontrollera tillgänglighet
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 2128811
  • EAN-kod: 4059952656021
- Snabbskärande isoleringsmaterial - Sågtandad knivegg utformad för att skära fiberisolering med hög precision. - Starlock-fäste för optimal kraftöverföring och smidiga bladbyten på tre sekunder PRO ACZ 100 SWB Multiverktyg-blad, 100 mm
Paket
Vikt
0.051 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
6 mm
Längd
164 mm
Bredd
94 mm