SÄTTSTEG LUNDBERGS LAM MÖRK EK1300X200X8, 1300X200X8MM
LUNDBERGSDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LUNDBERGS- Artikelnummer: 1209776
- EAN-kod: 7392118817100
Sättsteg från Lundbergs i mörk ek till stängda trappor i laminat med kärna av PEFC-certifierad mdf. Har höjden 200mm, bredden 1300mm och tjockleken 8mm.
Hämta i butik
- Artikelnummer: 1209776
- EAN-kod: 7392118817100
Paket
- Vikt
- 3.6 kg
- Nettoinnehåll
- 1 PKT
- Höjd
- 8 mm
- Längd
- 200 mm
- Bredd
- 1300 mm