SÅGKRANSSET BOSCH TRÄ 26-64X44MM 7ST
BOSCHDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
BOSCH- Artikelnummer: 788510
- EAN-kod: 3165140385725
7-delars sågkranssats26; 32; 39; 45; 51; 58; 64 mm
1 produkter
Produkten utgår inom kort
Hämta i butik
- Artikelnummer: 788510
- EAN-kod: 3165140385725
Produkt
- Tillbehör
- Ja
- Typ av tillbehör/reservdel
- Övrigt
Paket
- Vikt
- 0.33 kg
- Nettoinnehåll
- 1 FRP
- Höjd
- 65 mm
- Längd
- 180 mm
- Bredd
- 108 mm