SÅGKLINGA CSB165A1 RYOBI
RYOBI
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
SÅGKLINGA CSB165A1 RYOBI
RYOBI
  • Artikelnummer: 1125645
  • EAN-kod: 4892210135599
Sågklinga Cirkelsåg 165mm. Hålstorlek 16mm. 40-tandad. Designad för batteridrivna cirkelsågar. Smal klinga ger 1,6 mm sågspår. Kompatibel med R18CS och andra varumärken med 165mm-sågar.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 9 butik
  • Artikelnummer: 1125645
  • EAN-kod: 4892210135599
• Detta cirkelsågblad är perfekt för raka och längsgående snitt i plåt och timmer • Innehåller 1x 165 mm 40-tandat cirkelsågblad med 16 mm hålstorlek och 1,6 mm skärsnitt • Kompatibel med Ryobi modell R18CS och andra varumärken med 165 mm-enheter • Hålstorlek 16mm. 40-tandad. Sågklinga Cirkelsåg 165mm. Hålstorlek 16mm. 40-tandad. Designad för batteridrivna cirkelsågar. Smal klinga ger 1,6 mm sågspår. Kompatibel med R18CS och andra varumärken med 165mm-sågar.
Paket
Vikt
0.218 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
226 mm
Längd
180 mm
Bredd
5 mm