SÅGKLINGA BOSCH ACZ85RT3 T2,5MM HM 85MM GL
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 787734
  • EAN-kod: 3165140523363
Starlock räfflat karbid-segmentsågblad ACZ 85 RT385 mm
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.05 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
13 mm
Längd
167 mm
Bredd
96 mm