SÅGKLINGA BOSCH ACZ70RT5 T1,6MM HM 70MM GL
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 787745
  • EAN-kod: 3165140546782
Starlock räfflat karbid-smalsegmentsågblad ACZ 70 RT570 mm
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.04 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
13 mm
Längd
167 mm
Bredd
96 mm