SÅGBLAD BOSCH PAIZ32APB MULTI BIM, BULK L:60MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
Hämta i butik
Tillgänglig i 4 butik
Vikt
0.03 kg
Nettoinnehåll
1 FRP
Höjd
10 mm
Längd
110 mm
Bredd
32 mm