SÅGBLAD BOSCH AIZ32EPC WOOD HCS GL L50MM
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 787729
  • EAN-kod: 3165140523318
Starlock HCS instickssågblad AIZ 32 EPC Wood50 x 32 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Denna produkt kan beställas på förfrågan.
Klicka här för att kontakta butiken och kontrollera tillgänglighet
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 787729
  • EAN-kod: 3165140523318
Produkt
Tillämpning
Sågning
Form
Övrigt
Sågbladstyp
Instickssågblad
Sågdjup/Skärdjup
50.0
Lämplig för icke järnhaltiga metaller
Nej
Lämplig för trä
Ja
Lämplig för stål
Nej
Lämplig för rostfritt stål
Paket
Vikt
0.04 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
18 mm
Längd
167 mm
Bredd
96 mm