RÖR HABO B43 ALU D12X2000MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
RÖR HABO B43 ALU D12X2000MM
HABO- Artikelnummer: 726411
- EAN-kod: 7317900147647
Rör av 1 mm aluminium. Ø 12,0 mm. Längd 2000 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 726411
- EAN-kod: 7317900147647
Produkt
- Ytskydd
- Anodiserad/Eloxerad
- För väggtjocklek (mm)
- 1.0
- Yttre profilhöjd
- Yttre profilbredd
- 12.0
Paket
- Vikt
- 0.18 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 12 mm
- Längd
- 2000 mm
- Bredd
- 12 mm