RÖR HABO B42 ALU D10X1000MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
RÖR HABO B42 ALU D10X1000MM
HABO- Artikelnummer: 726408
- EAN-kod: 7317900147609
Rör av 1 mm aluminium. Ø 10,0 mm. Längd 1000 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 726408
- EAN-kod: 7317900147609
Produkt
- Ytskydd
- Anodiserad/Eloxerad
- För väggtjocklek (mm)
- 1.0
- Yttre profilhöjd
- Yttre profilbredd
- 10.0
Paket
- Vikt
- 0.1 kg
- Höjd
- 10 mm
- Längd
- 1000 mm
- Bredd
- 10 mm