RÖR HABO B40 ALU D5X1000MM
HABODetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
RÖR HABO B40 ALU D5X1000MM
HABO- Artikelnummer: 726404
- EAN-kod: 7317900147562
Rör av 1 mm aluminium. Ø 5,0 mm Längd 1000 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 726404
- EAN-kod: 7317900147562
Produkt
- Ytskydd
- Anodiserad/Eloxerad
- För väggtjocklek (mm)
- 1.0
- Yttre profilhöjd
- Yttre profilbredd
- 5.0
Paket
- Vikt
- 0.03 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 5 mm
- Längd
- 1000 mm
- Bredd
- 5 mm