REGEL RE702500G 2,5M
LINDAB
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
REGEL RE702500G 2,5M
LINDAB
  • Artikelnummer: 1192504
  • EAN-kod: 7319660720276
Standardregel för innerväggar.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 2 butik
  • Artikelnummer: 1192504
  • EAN-kod: 7319660720276
Produkt
Höjd (mm)
36
Ytskydd
Varmförzinkad
Vikt (kg)
0.54
Längd (mm)
2500
Tjocklek (mm)
0.47
Bredd (mm)
70
Typ av profil
Övrigt
Tillämpningsområde
Innervägg
Ytskyddskvalitet (EN 10346)
Z 275 g/m2
Materialkvalitet (EN 10346)
DX51
Paket
Vikt
1.35 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
37 mm
Längd
2500 mm
Bredd
70 mm