RANDSTEN BENDERS BOHUS TRILLING GRÅ FL, X120X100MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
  • Artikelnummer: 1245736
  • EAN-kod: 7332897032028
Randsten som avskiljare i både trädgård som offentliga miljöer.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
Vikt
33 kg
Nettoinnehåll
1 M
Höjd
100 mm
Längd
1000 mm
Bredd
120 mm