RANDNINGSTEJP BLÅ 12MMX33M 6408A
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
  • Artikelnummer: 339614
  • EAN-kod: 00051131064089
3M, 06408, finlinjetejp 471,12 mm. För lackering av olika kulörer och dekorlackering. Egenskaper: En mycket formbar PVC tejp med utmärkt vidhäftningsförmåga på plast och gummidetaljer, passar utmärkt för runda former. Vatten och lösningsmedelbeständig. Tål 120°C under 1 timme. Bredd: 12mm. Längd: 33 meter. Färg: Blå.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 3 butik
  • Artikelnummer: 339614
  • EAN-kod: 00051131064089