PORTSTEN BENDERS IMPORT FASAD GRÅ, 800-1800X300X200MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
  • Artikelnummer: 2155910
  • EAN-kod: 7332897144585
Modell: Import Portugal Portsten Elegant fasad rak 800-1800x300x200 mm Övrigt : Flammad, används tillsammans med GF-kantsten vid exempelvis övergångsställen eller allmänna överfarter, där man ställer högre krav på stenens yta och utseende. Passar bra i stadsmiljöer och vid kollektivtrafik då granitstenen står sig bra mot mekanisk påfrestning vid snöröjning eller annan trafik. Artiklarna lagerförs i Uddevalla.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 2155910
  • EAN-kod: 7332897144585
Modell: Import Portugal Portsten Elegant fasad rak 800-1800x300x200 mm Övrigt : Flammad, används tillsammans med GF-kantsten vid exempelvis övergångsställen eller allmänna överfarter, där man ställer högre krav på stenens yta och utseende. Passar bra i stadsmiljöer och vid kollektivtrafik då granitstenen står sig bra mot mekanisk påfrestning vid snöröjning eller annan trafik. Artiklarna lagerförs i Uddevalla. Modell: Import Portugal Portsten Elegant fasad rak 800-1800x300x200 mm Övrigt : Flammad, används tillsammans med GF-kantsten vid exempelvis övergångsställen eller allmänna överfarter, där man ställer högre krav på stenens yta och utseende. Passar bra i stadsmiljöer och vid kollektivtrafik då granitstenen står sig bra mot mekanisk påfrestning vid snöröjning eller annan trafik. Artiklarna lagerförs i Uddevalla.
Paket
Vikt
151.3 kg
Nettoinnehåll
1 M
Höjd
200 mm
Längd
1000 mm
Bredd
300 mm