POLYETENDUK LINDAB PD4 95X4MMX50M
LINDAB
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
LINDAB
  • Artikelnummer: 736943
  • EAN-kod: 7319664774565
Polyetenduk 4 mm.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 13 butik
  • Artikelnummer: 736943
  • EAN-kod: 7319664774565
Polyetenduk 4 mm.
Paket
Vikt
0.5 kg
Nettoinnehåll
1 RLE
Höjd
95 mm
Längd
530 mm
Bredd
530 mm