POLYETENDUK LINDAB PD4 70X4MMX50M
LINDABDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
LINDAB- Artikelnummer: 736942
- EAN-kod: 7319664774558
Polyetenduk 4 mm.
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 736942
- EAN-kod: 7319664774558
Polyetenduk 4 mm.
Paket
- Vikt
- 0.5 kg
- Nettoinnehåll
- 1 RLE
- Höjd
- 70 mm
- Längd
- 530 mm
- Bredd
- 530 mm