PLINT TYP CARPORT750X500X500MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
PLINT TYP CARPORT750X500X500MM
BENDERS
  • Artikelnummer: 1429718
  • EAN-kod: 7332897034558
Plint med hög kapacitet och sinnrik utformning.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 6 butik
  • Artikelnummer: 1429718
  • EAN-kod: 7332897034558
Modell: Plint 750 Carport OBS!: Plinten är 200x200 mm i toppen och har ett 180 mm djupt hål för ingjutning av t ex stolpskor. Fraktberäknas och debiteras med 1,5 ggr vikten. Lagerförs endast i Bålsta och Umeå. Övrigt : Plinten är 200x200 mm i toppen och har ett 180 mm djupt hål för ingjutning av t ex stolpskor. Vikt kg/pall: 600 Plint med högre kapacitet vad gäller drag- och trycklast. Det breda fundementet och nergrävbarheten ger en stabil grund att ställa mindre byggnader på, t.ex. carport. Hålet på toppen ger dig möljighet att gjuta in t.ex. stolpsko av valfri sort som passar ditt projekt.
Paket
Vikt
150 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
500 mm
Längd
750 mm
Bredd
500 mm