ÖVERKÖRNINGSSTEN BENDERS IMPORT PORTUG, GRÅ ÖGF1 900-1800X170X300MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
  • Artikelnummer: 1972008
  • EAN-kod: 7332897090882
Kantsten för trottoarer, vägar och andra typer av offentliga miljöer.
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 1972008
  • EAN-kod: 7332897090882
Modell: Import Portugal Överkörningssten ÖGF1 900-1800x170x300 mm Övrigt : Krysshamrad (gradhuggen), lämplig för trottoarer, torg, gågator, vägar och liknande. Vid montage använd gärna vår träkil, art nr 310107200. Artiklarna lagerhålls i Uddevalla. Importgranit Kantsten finns i utförandena Rustik och Finess. Lämplig för trottoarer, torg, gågator, vägar och liknande. Kantstenarna tillverkas i många olika dimensioner, ytbearbetningar och stilar, såväl raka som i bågform med olika radier, för att passa in i olika miljöer.1
Paket
Vikt
120 kg
Nettoinnehåll
1 M
Höjd
300 mm
Längd
1000 mm
Bredd
170 mm