NOTFRÄS BOSCH HM D30/AL40MM 12MM SKAFT
BOSCH
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BOSCH
  • Artikelnummer: 786712
  • EAN-kod: 3165140420334
Notfräs, 12 mm, D1 30 mm, L 40 mm, G 81 mm
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
0.27 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
46 mm
Längd
130 mm
Bredd
50 mm