NAJTRÅD ÖGL GALV100X1.25 1000P
GRUNDADetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
NAJTRÅD ÖGL GALV100X1.25 1000P
GRUNDA- Artikelnummer: 547821
- EAN-kod: 7325920035110
Ögletråd - Najtråd
1 produkter
Hämta i butik
- Artikelnummer: 547821
- EAN-kod: 7325920035110
Förzinkad järntråd. Rak tråd med en ögla i vardera änden. Används t ex för najning i armering, förslutning av säckar. Kallas även säckbindartråd. Samtliga dimensioner har tråddiameter 1,25 mm. Finns även plastöverdragen.
Paket
- Vikt
- 2.3 kg
- Nettoinnehåll
- 1 BNT
- Höjd
- 205 mm
- Längd
- 540 mm
- Bredd
- 205 mm