MYGGNÄT FÖNSTER VIT 1800MMX1500MM
STOKVIS TAPESDetaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
STOKVIS TAPES- Artikelnummer: 1448686
- EAN-kod: 7340105504656
Insektsnät fönster, vit
1 produkter
- Vikt
- 0.13 kg
- Nettoinnehåll
- 1 ST
- Höjd
- 150 mm
- Längd
- 245 mm
- Bredd
- 40 mm