MURSTEN BENDERS GRAFIT 200/150X200X100, STACKSTONE
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
  • Artikelnummer: 2043017
  • EAN-kod: 7332897138836
Vikt kg/st: 8,50 OBS!: Klippt på två sidor och kan användas både som stödmur och fristående mur, samt rak eller svängd. Det går åt 57 stenar/m2 vid en massiv mur. Monteras med fördel på Grundbalk (art nr 2500507U). Vikt kg/pall: 1224 Antal st/m²: 50,00 Vikt kg/m²: 425 Antal m²/pall: 2,88 Antal st/pall: 144 Bredd mm: 200 Längd mm: 200/150 Dimension mm: 200/150 x 200 x 100 mm Höjd mm: 100
Visa mer produktinformation
1 produkter
Hämta i butik
Se lagerstatus i butik
  • Artikelnummer: 2043017
  • EAN-kod: 7332897138836
Vikt kg/st: 8,50 OBS!: Klippt på två sidor och kan användas både som stödmur och fristående mur, samt rak eller svängd. Det går åt 57 stenar/m2 vid en massiv mur. Monteras med fördel på Grundbalk (art nr 2500507U). Vikt kg/pall: 1224 Antal st/m²: 50,00 Vikt kg/m²: 425 Antal m²/pall: 2,88 Antal st/pall: 144 Bredd mm: 200 Längd mm: 200/150 Dimension mm: 200/150 x 200 x 100 mm Höjd mm: 100 Vikt kg/st: 8,50 OBS!: Klippt på två sidor och kan användas både som stödmur och fristående mur, samt rak eller svängd. Det går åt 57 stenar/m2 vid en massiv mur. Monteras med fördel på Grundbalk (art nr 2500507U). Vikt kg/pall: 1224 Antal st/m²: 50,00 Vikt kg/m²: 425 Antal m²/pall: 2,88 Antal st/pall: 144 Bredd mm: 200 Längd mm: 200/150 Dimension mm: 200/150 x 200 x 100 mm Höjd mm: 100
Paket
Vikt
8.5 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
108 mm
Längd
200 mm
Bredd
200 mm