MARKSTEN S:T ERIKS AB RUSTIK STRUKTUR GRAFIT133X200X50 9532-05051427
S:T ERIKS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
S:T ERIKS
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
  • Artikelnummer: 1672253
  • EAN-kod: 7340025621808
Markstenen är 50 mm tjock och lämpar sig för ytor som inte belastas av tyngre trafik än personbil. Vi rekommenderar den speciellt för trädgårds- och villamiljöer. Rustik struktur har distanser i sidorna som garanterar en jämn fog och stenen finns i två meleringar, grå-svart och röd-svart. Eftersom stenen är tvåfärgad blir läggningen automatiskt varierad med en vacker färgskiftning. Rustik struktur är en nyansrik beläggningssten som får sin prägel av sin strukturerade yta och den melerade färgen. Markstenen är 50 mm tjock och lämpar sig för ytor som inte belastas av tyngre trafik än personbil. Vi rekommenderar den speciellt för trädgårds- och villamiljöer. Rustik struktur har distanser i sidorna som garanterar en jämn fog och stenen finns i två meleringar, grå-svart och röd-svart. Eftersom stenen är tvåfärgad blir läggningen automatiskt varierad med en vacker färgskiftning.
Produkt
Form
Rektangulär
Paket
Vikt
3.059 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
50 mm
Längd
200 mm
Bredd
133 mm