MARKSTEN BENDERS MEGAS GRA1050X350X150, GRAFIT 1050X350X150MM
BENDERS
Detaljerad beskrivning finns i produktbeskrivningsområdet
Dra på bilden för att zooma in
BENDERS
Hämta i butik
Tillgänglig i 1 butik
Vikt
126 kg
Nettoinnehåll
1 ST
Höjd
150 mm
Längd
1050 mm
Bredd
350 mm